ابزار وبلاگ تبدیل وبلاگ به سایت
کد حباب و قلب کد های موس
قالب وبلاگ کد زیبا سازی وبلاگ کد موس

بهینه سازی سات و سئو سایت

قرار دادن سایت یا اگهی شما در ردیف های اول و قبل از رقبای شما درموتورهای جستجو

با توجه به اینکه که بیش از ۹۰ درصد کاربران در اینترنت از طریق موتورهای جستجو نیازهای خود را برطرف میکنند وکشورمان ایران بیش از سی میلیون کاربر اینترنی دارد و از انجا که در اینترنت , رقیب برای انواع کالا ها و نیازهای مردم یا بهتر بگیم نیازهای کاربران اینترنتی زیاد است و همچنان رو به افزایش میباشد شرط فروش یا جذب مشتری و پیشی گرفتن از رقبا , قرار گرفتن سایت شما در ردیفهای اول گوگل میباشد .

در صورتی که کاربر اینترنتی بخواهد در موتور های جستجو مثلا گوگل نیاز خود را جستجو کند اولین نتایج گوگل را انتخاب خواهد کرد و وارد سایتی خواهد شد که نتیجه جستجوهایش را در ان یافته است ما میتوانیم شما را در جذب این نوع مشتری کمک کنیم این تخصص و سابقه حضورچندین ساله ما در اینترنت میباشد .

 

بهینه سازی سایت تا اطلاع ثانوی انجام نمیشود .

با توجه به اینکه برای بررسی سایت مشخصات ورود به هاست و سایت مورد نیاز میباشد

در صورتی که مشخصات (یوزرنیم و پسورد و لینک ) ورود  به هاست و سایت تان در اختیارشما نباشد تماس نگیرید

 ما از ارایه خدمات به این نوع سایتها معذوریم

چون اکثر طراح های سایت از ارایه مشخصات خوداری میکنند و برخورد ناشایستی دارند

شماره تماس برای مشاوره بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و گوگل

توضیحات بیشتر

هم اکنون میلیون ها سایت روی شبکه جهانی اینترنت ثبت شده اند. هزاران وبسایت با موضوعات مشابه فعالیت می کنند و صدها سایت تحت عنواوین مشابه مشغول رقابت با یکدیگر هستند.

در این میان هرکس که به دنبال چیزی میگردد آنرا با کلمه مربوطه جستجو می کند. گوگل و یاهو معروف ترین سایت های جستجوگر در اینترنت است. سایت شما پس از طراحی و راه اندازی در میان صدها سایت مشابه در آخر صف قرار میگرید. مثلا اگر سایت شما در مورد خرید و فروش کفش باشد و کسی کلمه “خرید کفش” را جستجو کند سایت شما را پیدا نخواهد کرد. چرا که قبل از شما صدها سایت دیگر مقابل دید جستجو گر قرار میگیرد.

اما همیشه در میدان رقابت راه های سریع برای معروف شدن وجود دارد. یکی از این راه ها افزایش رتبه گوگل و یا افزایش رتبه یاهو است. رتبه سایت شما در سایت هایی مثل گوگل بر اساس معیارهایی ارتقا می یابد که به عوامل مختلفی مثل برنامه نویسی ، بهینه سازی سایت و تنظیمات مرتبط وابسته است که اصطلاحا سئو SEO نامیده می شود.

ما با بکارگیری جدیدترین متود های بهینه سازی وب سایت می توانیم رتبه سایت شما را تا اولین صفحه گوگل (یاهو و…) افزایش دهیم. این افزایش رتبه می تواند حتی تا اولین لینک ادامه یابد.

افزایش رتبه به معنی افزایش تعداد بازدیدکننده و به تبع افزایش تعداد مشتری سایت شما خواهد بود.

پس اگر به دنبال موفقیت چشمگیر روی شبکه جهانی اینترنت هستید و اگر میخواهید در بازار اینترنتی اولین باشید بهینه سازی سایت رمز موفقیت شماست.

صفحه اول گوگل و یاهو ۱۰۰ % تضمینی!

جهت مشاوره رایگان در زمینه بهینه سازی و افزایش رتبه با ما تماس حاصل نمایید